kontakt

Kim jesteśmy:

Firma CHARBUD działa w branży deweloperskiej od wielu lat.

Nasi pracownicy od 2000 roku zdobywają bogate doświadczenie w zakresie budowy i sprzedaży mieszkań.

Z pasją tworzymy nowoczesne projekty architektoniczne w wyjątkowych lokalizacjach, takich jak Osiedle Różana, czy mieszkania w Radzyminie na Osiedlu Literackim.

Ponad dwudziestoletni staż w branży świadczy o naszej wiedzy związanej z technologiami budowlanymi oraz zagadnieniami prawno-finansowymi. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie. Doradzamy w kwestii wyboru lokali i pomagamy uzyskać korzystne warunki kredytu. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług i perfekcyjne wykończenie inwestycji.

Nasze cele:

Jako deweloper pomagamy realizować marzenia o domowym zaciszu.

Wybieramy lokalizacje, w których nasi klienci będą mogli budować piękne życie. Tworzymy kameralne osiedla z dala od zgiełku wielkich ulic, ale wystarczająco blisko, by można było korzystać z miejskich atrakcji.

Pragniemy, by nasi klienci czuli się komfortowo, dlatego zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych doradców finansowych. Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę mieszkań na sprzedaż w Radzyminie i chętnie oprowadzamy po obiektach. Zaufało nam wielu. Ich zadowolenie jest dla nas najlepszą rekomendacją.

kontakt

Skontaktuj się z nami:

Siedziba

Charbud Development Sp. z o.o. Sp. k.
NIP: 524-283-71-87
REGON: 367983024
ul. Zdziarska 60A
03–289 Warszawa
kontakt@charbud.pl

Biuro sprzedaży

ul. Słowackiego 89
05–250 Radzymin
biuro@charbud.pl 534 87 87 87

Formularz
kontaktowy:

Masz pytanie?
Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.